Hfs Gateway Apartments In Edinburgh

  • 18 μ²

Το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh Εδιμβούργο απέχει περίπου 2 χλμ. από το Βασιλικό Ναυτικό.

Το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh διαθέτει walk-in ντους. Επίσης, διατίθενται σκουφάκια μπάνιου και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Oι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν κουζίνα με ψυγείο και φούρνο.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Edinburgh Waverley και Οικία απέχουν 15 λεπτά και 20 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα 18 τ.μ. Το Μνημείο του Σκοτ απέχει 18 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Shrubhill, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόλις 300 μέτρων απο αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Hfs Gateway Apartments In Εδιμβούργο
Bright & Central 4-Bedroom Flat Near Calton Hill
Τιμή μόνο για κινητά

Bright & Central 4-Bedroom Flat Near Calton Hill

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
83 μ από το κατάλυμα
USD 389 USD 350
ανά νύχτα
Maindoor Private Entrance Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Maindoor Private Entrance Apartment

8.3
Πολύ καλό 30 σχόλια
98 μ από το κατάλυμα
USD 384 USD 346
ανά νύχτα
Gorgeous City Centre Pad, 2 Bedrooms
Τιμή μόνο για κινητά

Gorgeous City Centre Pad, 2 Bedrooms

10
Εξαιρετικό 2 σχόλια
103 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Πλύσιμο ρούχων

    Παροχές για παιδιά

    • Μόνο για ενήλικες !

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh περιλαμβάνουν Μνημείο του Σκοτ, που απέχει 18 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh;
      Η τιμή κράτησης στο το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh θα είναι 138£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh περιλαμβάνουν Valvona & Crolla Caffè Bar και Vittoria on the Walk και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh;
      Η έκταση του το Hfs Gateway Apartments In Edinburgh αποτελεί 18 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Hfs Gateway Apartments In Εδιμβούργο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο